Servisler

DÜNYANIN HERYERİNE UÇAK BİLETİ SATIŞI

Turlarımız kapsamında gidilecek destinasyonlar için her ülkeye uçak bileti satışlarımız bulunmaktadır. Yerel ve global hava yolları şirketleri ile anlaşmalarımız olmakla birlikte tur rezervasyonları yapıldıktan sonra uçak biletleri de rezerve edilir ve seyahat kapsamında tarafımızdan gerekli havalimanı hizmetleri sağlanır.

YURTİÇİ ve YURTDIŞI OTEL REZERVASYONLARI

Seyahatlerimiz sırasında yapılacak konaklamalar ve yerel otel rezervasyonları şirketimiz tarafından sağlanacak hizmetler arasındadır. Gidilecek destinasyona göre konaklamanın yapılacağı yerler değişiklik göstermekle birlikte genel olarak 4 ve 5 yıldızlı oteller, butik oteller ve yerel geleneksel oteller başlıca konaklama yerlerimizdir. Seyahat kapsamında tüm otel ve konaklama hizmetleri tarafımızdan sağlanır.

SEMİNER, KONGRE, FESTİVAL ve ORGANİZASYONLAR

İster yurtiçi ister yurtdışı gerçekleştirmek istediğiniz her türlü toplantı organizasyonlarında iş ortağımıza özel çözümler üretmekteyiz. Incentive, bayileri, satış elemanlarını motive etmek için gelişen iş dünyasının kullandığı en başarılı pazarlama aracıdır. Bu pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla BS Turizm sizin iş ortağınız olarak, deneyimli kadrosu ile şirketinizin rekabet ortamından sıyrılıp sizi yükselten, fazladan bir adımın atılmasını sağlayacak organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

YURTİÇİ ve YURTDIŞI FUAR ORGANİZASYONLARI

Eğer fuar organizasyonu düşünüyorsanız bunun zor ve kolay yolları var. Fuar organizasyonları için kullanacağınız mekanın ve programın belirlenmesinde BS Turizm sizinle hareket ederek sürecin şekillenmesini ve organizasyonun sorunsuz gerçekleşmesini sağlar. Beklentilerin yükseldiği yeni dünya üzerinde deneyim ve bilgimizi teknolojiyle birleştirerek hızlı, yaratıcı, ekonomik, kaliteli çözümler üretiyoruz. Çünkü sizleri yansıtan önemli unsurlardan birinin de kurumsal etkinlikler olduğunun bilincindeyiz. Bu görev bilinci ile etkinliğinizi mükemmel şekilde hayata geçiriyoruz.

YURTİÇİ ve YURTDIŞI TRANSFER

Deneyimli kadromuz ile yapacağınız seyahatlerin öncesinde, sırasında ve sonrasında tüm transfer hizmetleri güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde sağlanır. Anlaşmalı servislerimiz ile transfer işlemleri turlarımızın dahili hizmetleri arasındadır.

YURTİÇİ ve YURTDIŞI KÜLTÜR TURLARI

BS Turizm olarak standartların dışına çıkan yeni rotalarımız ile yurtiçi ve yurtdışında düzenlediğimiz kültürel gezilerimiz, gezginlerimize yepyeni deneyimler sunar. Kültür gezilerimizde rotalarımız, bölgedeki müzeler ve sanat galerilerinin eksiksizce dolaşılıp yerel tarihin ve kültürünün izlerinin en iyi şekilde deneyimlenmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Turlarımız kapsamında müze ve sanat galerinin giriş ücretleri de dahili hizmetlerimiz arasındadır.