Kurumsal

BS TURİZM

BS Turizm bir BS Group markası olarak 15 Şubat 2016 tarihinde kuruldu. BS Turizm, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A-Grubu seyahat acentasıdır. Senelerdir alışılagelmiş, sıradanlaşan seyahat rotalarının ve deneyimlerinin dışında yeni bir seyahat konsepti yaratma fikri BS Turizm’in kuruluşundaki temel ilkedir. Bu ilke doğrultusunda BS Turizm, 7 kıtada 63 ülkeye 100’den fazla tur deneyimini sıradışı rotalarıyla seyahat tutkunlarıyla buluşturmaktadır. Uzun yıllar kurumlara ve kişilere özel gezi, bilet satış, etkinlikler, seminer, kongre ve toplantı danışmanlığı yapan tecrübeli kadrosuyla BS Turizm; özgün, detaycı, yenilikçi tutumu ve dürüstlük ilkesini destekleyen her türlü seyahat ihtiyaçlarına cevap verebilen zengin, kapsamlı ve güçlü bir hizmet ağına sahiptir.

“Kurumsal Seyahat Yönetimi” söylemimizle; iş gezisi/toplantı planlamasının her aşamasında yanınızdayız. Talep, bütçe ve beklentinize göre; zaman kazandıracak ve yorucu olmayacak uçuş rotaları, vize bildirimi, otel konaklamaları, gidilecek yere göre güvenlik bildirimi, toplantı/etkinlik içeriğine uygun mekan seçimi ve bütçe çalışması, transfer ve daha bir çok hizmetleri ve raporlamalar ile “Severek geziyorum” söylemimizle; yorulmadan, ekstra ücret şoku ile karşılaşmadan , keşfedebileceğiniz ve tatilinizin keyfine varacağınız, yerelden evrensele gitmeyi, hayal ve merak ettiğiniz yerleri, yaşamak istediğiniz özgün deneyimleri, keşfetmek istediğiniz coğrafyaları, görülmeyeni görmek, keşfedilmeyeni keşfetmek ve parçası olabileceğiniz macera dolu serüvenler için buradayız.

Seyahat amacınız ne olursa olsun farklılığı yaşamak, özgün rotaları keşfetmek ve tatiliniz boyunca kendinizi iyi ve güvende hissetmeniz için BS Turizm yanınızda.