April 2018
M T W T F S S
« Apr    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Latest Blog

About us

Nisl posuere phasellus potenti sem senectus mattis.

Categories

YURTDIŞI GEZİLER

Antik Kentler.. Hanlar ve Saraylar.. Binlerce Yıllık Bir Tarih.. Benzersiz Bir Doğa..

Venedik Sarayları Ve Dolemit Kasabaları

Venedik Sarayları Ve Dolemit Kasabaları

 Uçak ile ulaşım |  4 Gece 5 Gün
FİYAT SORUNUZ

TÜRKİYE’DEN İLK KEZ Dünyanın en sıra dışı ve en güzel dağ manzaraları arasında görülen Dolemit Dağları’na efsanevi bir yolculuk.. Berrak sularında yüksek zirvelerin aynası Misurina Gölü.. Büyüleyici Alp çayırları, ormanlar, vadiler, dağ kasabaları ve Dolemitler’in en meşhur zirvesi Tre Cime di Lavaredo.. San Marco’dan Rialto’ya, Rialto’dan Santa Lucia’ya adım adım Venedik.. Tarihi köşkte konaklama..

Pastoral İspanya

Pastoral İspanya

 Uçak ile ulaşım |  4 Gece 5 Gün
FİYAT SORUNUZ

Ödüllü Kır Çiftliğinde Konaklama
Bütünüyle TÜRKİYE’DEN İLK KEZ ve DÜNYA’DA sadece BS TURİZM’in özgün rotasında hazırlanan bir kültür, tarih, mimari ve doğa macerası.. İspanya’nın bambaşka bir yüzü.. Antik köy mimarisi, yaylalar, çayırlar, badem ağaçları, zeytinlikler, portakal bahçeleri ve kır yaşamı.. La Mancha Ovası ve Don Kişot’un yel değirmenleri.. Dağlık Serrania.. Costa Blanca ve sahilde at sürüşü.. Guadalest Vadisi.. Pitoresk Albaraccin ve Cuenca.. Büyülü Kent: Ciudad Encantanda.. Belmonte’den Alcala del Jucar’a efsane rota..

İtalya Dağ Köyleri

İtalya Dağ Köyleri

 Uçak ile ulaşım |  5 Gece 6 Gün
FİYAT SORUNUZ

13.Yüzyıl Malikanesi ve Bir Dük Sarayında Konaklama
TÜRKİYE’DEN İLK DEFA İtalya’nın keşfedilmemiş dağ köyleri ve kasabalarına kültür ve doğa serüveni.. Taş evler, çan kuleleri, ortaçağ mimarisi, revaklı sokaklar, zeytin bahçeleri, teraslardan sarkan üzüm salkımları, manastırlar, kır evleri ve ahşap dağ kulübeleri.. Orman kokusu, büyüleyici bir tabiat ve yerel lezzetler.. Da Vinci ve Anghiari.. Umberto Eco ve "Gülün Adı" ile Rocca Calascio.. Civita di Bagnoregio ve Castel di Tora.. Dozza'dan Corinaldo'ya masalları andıran efsane kasabalara unutulmayacak bir yolculuk..

Ortaçağ Fransası Ve Normandiya

Ortaçağ Fransası Ve Normandiya

 Uçak ile ulaşım |  5 Gece 6 Gün
FİYAT SORUNUZ

Küçük pencerelerle süslenen ihtişamlı taş duvarlar, şatolar ve kaleler.. Romanesk sanatın doğuşu.. Gotik katedraller, şapeller ve yeraltı mahzenleri.. Hanlar ve manastırlar.. Görkemli surların ardında karanlık bir tarih.. Skolastik Felsefe ve Engizisyon mahkemelerinin izleri.. Derebeylik yaşamı.. Estetik heykeller, salonları süsleyen yağlı boya tablolar, üzüm bağları, asma köprüler ve yeşil korular.. Efsanevi Mont Saint Michel’den Dinan kasabasına, Carcassonne’den Bonneval şatosuna TÜRKİYE'DEN İLK DEFA Ortaçağ'da Fransa rotası..