April 2018
M T W T F S S
« Apr    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Latest Blog

About us

Nisl posuere phasellus potenti sem senectus mattis.

Categories

M.I.C.E.

Toplantılar, Teşvikler, Kongreler, Etkinlikler

TOPLANTILAR

İster yurtiçi ister yurtdışı gerçekleştirmek istediğiniz her türlü toplantı organizasyonlarında iş ortağımıza özel çözümler üretmekteyiz.

TEŞVİKLER

Incentive, bayileri, satış elemanlarını motive etmek için gelişen iş dünyasının kullandığı en başarılı pazarlama aracıdır. Bu pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla BS Turizm sizin iş ortağınız olarak, deneyimli kadrosu ile şirketinizin rekabet ortamından sıyrılıp sizi yükselten, fazladan bir adımın atılmasını sağlayacak organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

KONGRELER

Eğer bir kongre ya da fuar organizasyonu düşünüyorsanız bunun zor ve kolay yolları var. Kongre ve fuar organizasyonları için kullanacağınız mekanın ve programın belirlenmesinde BS Turizm sizinle hareket ederek sürecin şekillenmesini ve organizasyonun sorunsuz gerçekleşmesini sağlar.

ETKİNLİKLER

Beklentilerin yükseldiği yeni dünya üzerinde deneyim ve bilgimizi teknolojiyle birleştirerek hızlı,yaratıcı,ekonomik, kaliteli çözümler üretiyoruz.Çünkü sizleri yansıtan önemli unsurlardan birininde kurumsal etkinlikler olduğunun bilincindeyiz. Bu görev bilinci ile etkinliğinizi mükemmel şekilde hayata geçiriyoruz.